texture

Fotokopi Çektirmek Artık Çok Kolay

Kırtasiyede Fotokopi Kuyruklarından Kurtulun. Fotokopiciniz Cebinizde

Fotokopi Çektirmek Artık Çok Kolay

Kırtasiyede Fotokopi Kuyruklarından Kurtulun. Fotokopiciniz Cebinizde

Fotokopi ihtiyacı iş ve eğitim yaşamında gerekli olabilir. Günümüz teknolojisinde artık kırtasiyede fotokopi kuyruğu beklemeye gerek kalmadan istediğiniz belgeleri çıktı alabilirsiniz. Dijital dönüşüm başlattığımız fotokopi alanında kolay arayüzümüz ile sizlere kolay fotokopi işlemleri sunuyoruz. Firma olarak kurumsal yapılaşmanın yanında güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz ile fotokopi sektörüne yenilik getirdik.

Yazdırmayı düşündüğünüz, Word, JPEG, Excel gibi formatları PDF formatına dönüştürdükten sonra sitemize üye olarak kolayca yazdırabilirsiniz. Sitemize üyelik işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirdikten sonra sitemize giriş yaparak yazdır kısmına gelmeniz gerekir. Burada dilediğiniz kadar PDF dosyasını sürükleyerek ya da seçerek sonraki adımlarda dosyalarınızı detaylandırabilirsiniz. Arkalı önlü, renkli, siyah beyaz, tek yüz seçenekleri arasından dilediğinizi belirleyebilirsiniz. Bu şekilde yazdırma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olur.

PDF Dosyalarını Yazdırmak Artık Çok Kolay

Sitemize üye olarak yazdırma işlemini gerçekleştiren kullanıcılarımız siparişlerinin durumlarını anlık bir şekilde kontrol edebilirler. Yazdırma işleminden sonra çıktılarınız kargolanır. Telefon numaranıza gelen sipariş numarası üzerinden kargolarınızın kolay bir şekilde takibini yapabilirsiniz. En Ucuz Copy ailesi olarak Türkiye’nin ilk online fotokopi platformu olma özelliğine sahibiz.

Hazırladığınız belgelerinizi PDF’e dönüştürmenizin ardından sisteme yüklemeniz yeterli olacaktır. Seçenekler arasından belirlemelerinizi yaparak yazdır tuşuna basmanız yeterlidir. Belgelerinizi kısa sürede yazdırarak adresinize kargolarız. Bu sayede uzun kırtasiye kuyruklarında zaman kaybetmek zorunda kalmadan belgelerinizin yazdırılmasını sağlayabilirsiniz.

EUC Türkiye’nin ilk online fotokopi platformu olma özelliğine sahiptir. Kolay arayüzü sayesinde kullanımı çok kolaydır. Belgelerinizi PDF formatına dönüştürdükten sonra sitemize üye olarak yazdır kısmından dilediğiniz kadar belge yazdırabilirsiniz. Türkiye’nin çeşitli bölgelerine hızlı, güvenilir ve ulaşılabilir fiyat politikamız ile siparişlerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlarız.

Sizlerde https://www.enucuzcopy.com/yazdir sayfasına tıklayarak siparişlerinizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.